joi, aprilie 25, 2024

Anunț angajare

Organizăm selecție si recrutare pentru următoarele posturi:
INTERNSHIP Asistent Manager / București,
DIRECTOR EXECUTIV pentru Filialele Confederația Patronatul Român (CPR) din Timișoara, Iași, Galați, Constanța și alte filiale

INTERNSHIP Asistent Manager
Oraș de lucru: București
Nivel carieră: Entry level
Tip job: Practică / Voluntariat

Candidatul ideal
dacă ești motivat să adaugi o experiență utilă debutului în carieră într-o organizație relevantă la nivel național,
dacă ești organizat, proactiv, cu abilități de comunicare eficientă și învățare, energic și dornic să te implici în proiecte ambițioase,
dacă ai aptitudinile, puterea de muncă și abilitățile de a face parte dintr-un proiect amplu și de succes,
dacă ești student ori tânăr absolvent de jurnalism, administrarea afacerilor, management, marketing, drept, finanțe, economie ori domenii conexe,

te așteptăm să te alături efortului nostru de a susține antreprenoriatul românesc, aplicând la programul de INTERSHIP pentru Asistent Manager.

Descrierea organizației
Confederația Patronatul Român este o organizație patronală relevantă la nivel național, cu filiale în toate județele țării, cu o bogată istorie de peste 20 de ani, ce se află într-un proces accelerat de dezvoltare și extindere.

Cel mai recent proiect implementat este debutul de succes al Revistei Patronatului Român, a cărei echipă se extinde permanent.

Descrierea jobului
Asigură managementul corespondenței interne și externe pentru Cabinet Președinte sau pentru Redactorul Șef al Revistei Patronatului Român și monitorizează, în funcție de priorități, agenda acestora (primește, distribuie și înregistrează corespondența);
Răspunde și oferă informații generale la apelurile telefonice;
Ține și actualizează baze de date pe criterii prestabilite, caută informații și întocmește sinteze pe teme și redactează documente;
Monitorizează și întocmește periodic rapoarte cu statusul lucrărilor și proiectelor ce cad în sarcina sa ori în care este implicat;
Se implică în organizarea evenimentelor;
Activități de protocol

Beneficii:

Implicarea în activtati relevante pentru mediul de afaceri.
Parte dintr-o rețea extinsă la nivel național de antreprenori și manageri.
Excelente și actuale posibilităti de dezvoltare a carierei.

Director Executiv Filiala
Oraș de lucru: Remote
Nivel carieră: Senior level / Manager / Executiv
Tip job: Voluntariat

Căutăm pentru Filialele Confederația Patronatul Român (CPR) din Timișoara, Iași, Galați, Constanța și alte filiale DIRECTOR EXECUTIV – Antreprenor sau Manager cu experiență relevanță și o foarte bună cunoaștere și înțelegere a mediului de afaceri.

Principalele atribuții:
Participă la implementarea proiectelor și programelor Confederația Patronatul Român în teritoriu.
Diseminează informațiile relevante despre CPR și proiectele, programele sale în teritoriu.
Selectează și recrutează noi membri.
Reprezintă CPR pe plan local și în relațiile cu administrația.
Monitorizează permanent evoluțiile din mediul de afaceri și face rapoarte în care identifică tendințe de evoluție și nevoile pragmatice ale antreprenorilor și managerilor din mediul de afaceri.
Propune obiectivele Filialei și planifică implementarea acestora.
Întocmește periodic rapoarte de activitate ce includ statusul realizării obiectivelor Filialei.
Participă activ la acțiunile și programele CPR.
Reprezintă CPR și Filiala în relațiile cu mass-media teritorială.

Beneficii:
Excelente și actuale posibilități de dezvoltare a carierei în structurile CPR.

Descrierea companiei
Organizație patronală reprezentativă la nivel național cu filiale în toate județele țării.

Articolul precedent
Articolul următor
Cezar Iulian Armasu
Director Revista Patronatului Roman, Director general C.P.ESG.R.

Anunt curs: „VOCEA TA AUTENTICĂ” 8 workshop-uri de Public Speaking pe...

VOCEA TA AUTENTICĂ Vă invit la o serie de 8 workshop-uri săptămânale ce vă vor transforma radical în bine modul în care comunicați în...

Ministerul Antreprenoriatului și Turismului CAUTĂ INFLUENCERI!

Ministerul Antreprenoriatului și Turismului dorește să promoveze România prin intermediul formatorilor de opinie! Ministerul Antreprenoriatului și Turismului (MAT) realizează o consultare de piață, în vederea...
spot_img
spot_img
spot_img

video

spot_img
7,827FaniÎmi place
290AbonațiAbonați-vă
spot_img